سرمایه گذاری و اقامت در آلمان2019-04-27T17:13:09+04:30

اقامت آلمان

اطلاعاتی درباره کشور آلمان

آلمان کشوری است درغرب قاره اروپا که همسایگان آن را از شمال دانمارک، دریای شمال و دریای بالتیک، از غرب فرانسه، از جنوب سوئیس و اتریش، و از شرق لهستان و چک تشکیل داده اند. مساحت آن ۱۲۱.۳۵۷ کیلومتر مربع و جمعیت آلمان ۸۱ میلیون آلمان دارای نظام سیاسی جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده و دارای ۱۶ ایالت است. این ایالتها میتوانند در برخی مسایل مستقل عمل کنند. آلمان هم اکنون یکی ازصنعتی ترین کشورهای جهان است و به عنوان ثروتمندترین عضو اتحادیه اروپا ، عنوان موتور اقتصادیِ حوزه پولیِ یورو محسوب میشود. شهرهای بزرگ آلمان برلین، هامبورگ، مونیخ وفرانکفورت میباشند.

آلمان در قلب اروپا قرار گرفته و همیشه به عنوان شاهراه تجارت و ترانسپورت یکی از پرتردد ترین کشورهای دنیا بحساب می آید.

اقتصاد قوی، استواری دولت مقتدر، سیاست دربهای باز برای سرمایه گذاران خارجی، نیروی متخصص و متعهد، مالیات ثابت و مناسب، قوانین مشخص، جاذبه های توریستی، بیمه درمانی عالی، تحصیل رایگان، وام های بانکی با سود اندک برای راه اندازی هرگونه سرمایه گذاری و صدها امتیاز دیگر، این کشور را به یکی از ایده آل ترین کشورها جهت زندگی و کسب و کار نموده است.

مهاجرت و اقامت در آلمان

پس از سپری نمودن زمانی طولانی مطالعه و بررسی قوانین، و همچنین استفاده از وکلای برجسته آلمانی و ایجاد رابطه خوب و سالم با مدیران و مسؤلین یکی از شهرهای آلمان که در منطقه Kaiserslautern واقع شده است, در اینجا افتخار داریم تا یکی از خدمات کاملا تخصصی، پیشرفته، حرفه ای و مطمئن خود را به سرمایه گذاران، تجار و سایرمتقاضیان تقدیم نماییم, که ارایه و اجرای آن در توان هر مشاور ایرانی وحتی آلمانی نیست.

در این خدمات ما برایتان یک شرکت آلمانی، که مالکیت آن بنام شماست، به ثبت رسانده و با آن شرکت یک واحد مسکونی ارزان و مناسب در یکی از شهرهای منطقه Kaiserslautern ، که در مرز فرانسه واقع شده است، خریداری می نماییم. با این حرکت و قانون خاص این  منطقه، سرمایه گذاری جدی وهدف مثبت شما برای ایجاد حرکت اقتصادی، به شهرداری و دولت محلی ثابت شده و مجوز اخذ اقامت شما را از دفاتر دولتی محلی دریافت و نسبت به صدور کارت اقامت ۳ ساله آلمان، با نظارت سفارت آلمان در تهران و توسط دایره مهاجرت استان مربوطه اقدام می شود.

پکیج های اقامت در آلمان

پکیج استاندارد

ما بصورت ۱۰۰ درصد قانونی و با کمک وکلای با تجربه، ثبت شرکت شما را بصورت با مسئولیت محدود انجام مى دهیم . شما مالک یک شرکت اروپایی خواهید شد، واخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت وارایه طرح توجیهی میباشد. دراین پکیج ما به کمک وکلای برجسته خود در آلمان، به دولت اعلام می نماییم که شما درصدد شروع یک فعالیت اقتصادی دراین کشورهستید، که درآینده بنفع این کشورخواهدبود، و برای رسیدن به این هدف نیازبه مجوزاقامت درآلمان می باشد.

با این پکیج، اخذ اقامت ۳ ساله کشورآلمان برعهده ماست،و تبدیل آن به اقامت دائم بستگی به حرکت اقتصادی و فعال نشان دادن شرکت شما دراین کشوردارد، که توسط ما انجام خواهد پذیرفت.

در این پکیج شما سرویس های قانونی ذیل را دریافت خواهید نمود

مالکیت یک شرکت ثبت شده آلمانی – بنام خودتان و بدون نیاز به شریک محلی و یا استخدام کارمند آلمانی در شرکت

تنظیم طرح توجیهی شرکت متقاضی در آلمان

اخذ کارت اقامت آلمان با اعتبار ۳ سال و تبدیل مستقیم آن به اقامت دایم آلمان، بدون نیاز به تمدید سالانه

اخذ شهروندی آلمان پس از ۷ سال، از زمان شروع دریافت کارت اقامت اول

هماهنگی کلیه امور مربوط به حسابداری، دفترداری، فعال وقانونی نشان دادن شرکت، تهیه و  تحویل کلیه دفاترمالی شرکت شما به اداره دارایی، بیمه سالانه، تمیز نگه داشتن مسایل مالیاتی، تهیه آدرس ثابت مسکونی و آدرس ثابت یک ساله برای دفتر شرکت شما درآلمان. (کلیه هزینه های خدمات اضافه به رایگان برایتان انجام خواهد شد و شما فقط هزینه بیمه و مالیات سالانه را پرداخت خواهید نمود(

تهیه کلیه مقدمات شروع یک حرکت تجاری، صنعتی، خدماتی و غیره درآلمان

هماهنگی جهت معرفی مدارس محلی و یا بین المللی، جهت تحصیلات فرزندان شما

مدت زمان لازم

برای اجرای کامل این خدمات به ۶ تا ۹ ماه زمان نیاز است، که از تاریخ حضور شما در سفارت آلمان و ثبت مدارک آغاز میشود.

پکیچ VIP

ما بصورت ۱۰۰ درصد قانونی و با کمک وکلای با تجربه، ثبت شرکت شما را بصورت با مسئولیت محدود انجام مى دهیم . شما مالک یک شرکت اروپایی خواهید شد، واخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت و ارایه طرح توجیهی میباشد. دراین پکیج ما به کمک وکلای برجسته خود در آلمان، به دولت اعلام می نماییم که شما درصدد شروع یک فعالیت اقتصادی دراین کشورهستید، که درآینده بنفع این کشورخواهدبود، و برای رسیدن به این هدف نیازبه مجوزاقامت درآلمان می باشد.

با این پکیج، اخذ اقامت ۳ ساله کشورآلمان برعهده ماست،و تبدیل آن به اقامت دائم بستگی به حرکت اقتصادی و فعال نشان دادن شرکت شما دراین کشوردارد، که توسط ما انجام خواهد پذیرفت.

تفاوت این پکیج با پکیج استاندارد در این است که علاوه بر مالکیت یک شرکت آلمانی و اخذ اقامت ۳ ساله آلمان برای کل اعضای خانواده، شما مالک یک واحد مسکونی در یکی از شهرهای زیبا در نزدیکی مرز آلمان و فرانسه خواهید شد، و هماهنگی و هزینه های کلیه امور حسابداری، دفترداری، فعال و قانونی نشان دادن شرکت، تهیه و تحویل کلیه دفاترمالی شرکت شما به اداره دارایی، بیمه سالانه، تمیز نگه داشتن مسائل مالیاتی، تهیه آدرس ثابت مسکونی و آدرس یک ساله دفتر شرکت بعهده ما می باشند و شما هیچگونه هزینه اضافی تا پایان ۳ سال نخواهید داشت.

در این پکیج شما سرویس های قانونی ذیل را دریافت خواهید نمود:

مالکیت یک شرکت ثبت شده آلمانی بنام خودتان.

مالکیت یک واحد مسکونی، واقع در نزدیکی مرز آلمان و فرانسه و با قرارداد واگذاری محضری بنام متقاضی.

بدون نیاز به شریک محلی و یا استخدام کارمند آلمانی در شرکت.

اخذ کارت اقامت آلمان با اعتبار ۳ سال و تبدیل مستقیم آن به اقامت دایم آلمان، بدون نیاز به تمدید سالانه.

اخذ شهروندی آلمان پس از ۷ سال، از زمان شروع دریافت کارت اقامت اول.

هماهنگی کلیه امور مربوط به حسابداری، دفترداری، فعال وقانونی نشان دادن شرکت، تهیه وتحویل کلیه دفاترمالی شرکت شما به اداره دارایی، بیمه سالانه، تمیز نگه داشتن مسایل مالیاتی، تهیه آدرس ثابت مسکونی و آدرس ثابت یک ساله برای دفتر شرکت شما درآلمان )کلیه هزینه های این خدمات اضافه و حتی بیمه و مالیات سالانه به عهده ما می باشند(

تهیه کلیه مقدمات شروع یک حرکت تجاری، صنعتی، خدماتی و غیره درآلمان.

اخذ جوازهای کسب و گواهی های مورد نیاز برای هرگونه فعالیت اقتصادی.

مدت زمان لازم

برای اجرای کامل این خدمات به ۶ تا ۹ ماه زمان نیاز است، که از تاریخ حضور شما در سفارت آلمان و ثبت مدارک آغاز میشود.

ویزا اسلواکی
ویزا اسلواکی
ویزا اروپا