Loading...
سرمایه گذاری و اقامت در اسلواکی2018-11-26T13:24:59+03:30

دریچه ای نو برای آینده ای مطمئن در اروپا

اسلواکی کشوری در اروپای مرکزی است. پایتخت آن براتیسلاوا است. این کشور از غرب با جمهوری چک و اتریش، از شمال با لهستان، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان هم مرز است.شهرت این کشور کوچک در اروپای مرکزی با جمعیت پنج میلیون نفری به مراكز تفریحی آن است. با توجه به تعداد بسیارى از تماشایی ترین چشم اندازها دراروپا، شهرها و شهرک های تاریخی، قصرهای افسانه ای وخانه های اربابی، کوه های بزرگ، دشت ها و رودخانه ها، غارهای زیبا، پاتوق های چشمه های آب معدنی با فرصت های تفریحی فوق العاده و مردم خوش برخورد و روشنفکر، مسافرت به اسلواکی برای هر ذوق و سلیقه ای مناسب است.اسلواکی از زمان به وجود آمدن به عنوان یکی از ایالات جانشین جمهوری چک اسلواکی محسوب شد. اسلواکی دارای دموکراسی پارلمانی به همراه قوه مقننه (مجلس)، قوه مجریه (رئیس جمهور و دولت) و قوه قضائیه (دادگاه مطابق قانون اساسی) می باشد.جمهوری اسلواکی از ماه می سال ۲۰۰۴ یکی ازاعضای اتحادیه اروپا است و از سپتامبر ٢٠٠٧ وارد مجموعه كشورهاى شنگن شده است و کاملا تابع بازار اروپا است. این محیط حقوقی و تجاری مطابق با استاندارد های اتحادیه اروپا ساخته شده است. در این کشور اصلاحات ساختاری بزرگی انجام شده است تا فاصله اش را در مقایسه با کشورهای پیشرفته عضو اتحادیه اروپا کاهش دهد. تولید ناخالص داخلی اسلواکی درحال رشد است، و در سال 2007 رشد واقعی تولید ناخالص داخلی 5 درصد بود. اصلاحات امور مالیاتی و تغییرات اقتصادی همراه با نیروی انسانی ارزان و ماهر اسلواکی را به بهشت سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

گروه سرمایه گذاری ما از سال ۱۹۹۸ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه مشاوره و کمک برای تجارت و سرمایه گذاری در اروپا آغاز نموده است. مرکزیت فعالیت در اسلواکی و اتریش می باشد و عمده فعالیت ما بر روی بازگشایی دربهای سرمایه گذاری، ملک، توریسم، کسب و مهاجرت در جمهوری اسلواکی متمرکز شده است.

ارتباطات محلی، حضور فیزیکی، استفاده از وکلای مجرب، آشنایی به قوانین بروز و سایر امکانات ما در این کشور، ما را قادر ساخته است که بتوانیم مشاور خوبی برای هموطنانی باشیم که تصمیم به آغاز یک سرمایه گذاری، زندگی و آینده جدید برای خود و خانواده شان در قلب اروپا می باشند.

پکیج های ویژه موسسه پارس راین مهر برای اقامت در اسلواکی

ویزا اسلواکی
ویزا اسلواکی
ویزا اروپا