سرمایه گذاری و اقامت در ایتالیا2019-07-06T12:06:05+04:30

اقامت ایتالیا

اطلاعاتی درباره کشور ایتالیا

ایتالیا کشوری است در جنوب اروپا و مساحت کل آن ۳۰۱۳۳۳کیلومتر مربع میباشد. پایتخت کشور ایتالیا شهر رم می باشد. این کشور از شبه ‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده ‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه ‌یافته است و جزء هشت کشور صنعتی به ‌شمار می‌آید. به همین دلیل مهاجرت به ایتالیا مرکز توجه عده ی زیادی قرار گرفته است. واحد پول کشور ایتالیا یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰میلیون و ششصد هزار نفر است و ۹۱.۶درصد مردم آن مسیحی هستند. ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. آب و هوای این کشور مدیترانه‌ای است. مهاجرت به ایتالیا به دلیل اینکه در شمال به دلیل وجود رشته‌ کوه آلپ سرد، در جنوب خشک و در کل کشوری تقریباً گرم است، سلایق متنوعی را جذب میکند.

مهاجرت و اقامت در ایتالیا

تیم اروپای ما باز هم تخصص، تجربه، و بهره گیری برترین وکلا یکی از حرفه ای ترین، کاملترین و ارزانترین روشهای اخذ اقامت اروپا را از یکی از قدرتمندترین و جذاب ترین کشورهای عضو شنگن، یعنی جمهوری ایتالیا، برای شما به ارمغان آورده است.

در این خدمات ما برایتان یک شرکت ایتالیایی درشهرمیلان ثبت می نماییم. با این حرکت و و طراحی یک طرح توجیهی Innovate توسط تیم IT  ما در ایتالیا، هدف مثبت شما برای ایجاد یک حرکت اقتصادی، به دولت محلی ثابت و مجوز اخذ اقامت شما را از دفاتر دولتی دریافت، و نسبت به صدور کارت اقامت ایتالیا، با نظارت سفارت درتهران و توسط دایره مهاجرت اقدام می شود.

با اخذ اقامت ایتالیا

  • به آسانی و بدون ویزا به همه کشورهای عضو شینگن مسافرت کنید.
  • فرزندان شما از تحصیل رایگان در کلیه کشورهای حوزه شینگن بهره مند میشوند.
  • نیاز به دانستن زبان ایتالیایی ندارید و محدودیت سنی وجود ندارد.
  • اخذ ویزا برای آمریکا ,کانادا و انگلستان آسان تر است.
  • می توانید در خواست تابعیت نموده و پاسپورت دوم خود رادریافت نمایید.
  • قوانین تجاری و گمرکی آزاد شینگن واتحادیه اروپا بهره مند میشوید.
  • از امکانات رایگان پزشکی و رفاهی بهره مند شوید.
  • در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن نسبت به خرید املاک اقدام نمایید.
  • شما میتوانید از یکی از کشورهای اروپایی عضو شینگن که سطح هزینه های زندگی ارزان است به آسانی اقامت اروپا بگیرید و در آنجا خانه ای را با قیمت بسیار پایین اجاره کنید و با هزینه های پایین نسبت به سایر کشورهای اروپایی زندگی را به همراه خانواده اداره کنید و در عین حال فرزندانتان در کشور دیگری از حوزه شینگن تحصیل رایگان داشته باشند.

پکیج های ویژه موسسه پارس راین مهر برای اقامت در ایتالیا

ویزا اسلواکی
ویزا اسلواکی
ویزا اروپا